INTERNATIONAL YOGA ACADEMY PN

KURZ PRO UČITELE JÓGY 550 HODIN

V oblasti jógy jsou nejdůležitější dvě úrovně povolání:
1. Instruktor jógy 200 hodin
2. Učitel jógy 550 hodin

První profesionální úroveň – Instruktor – Lektor jógy – 200h
Tato úroveň profesního rozvoje poskytuje znalosti, dovednosti a zkušenosti, které vytvářejí příležitost učit lekce jógy po celém světě, vzhledem k tomu, že programy YFE mají všechny potřebné akreditace.

Druhý stupeň Učitel jógy – 550h

Instruktoři jógy 200 hodin vedení láskou k moudrosti jógy se přihlašují na vyšší úroveň vzdělání Učitel jógy 550h. Vyšší úroveň vzdělání prohlubuje zkušenosti osobního rozvoje a zvyšuje tak schopnost předávat znalosti. Kurz obsahuje osobní práci s mentorem, který poskytuje studentovi všechny úrovně podpory během školení a rozvoje. Podpora probíhá na informační, energetické, emocionální a kognitivní úrovni. Kandidát má možnost objevit nejhlubší dimenze své bytosti uvolněním svého vnitřního světla kreativity. Studenti, kteří úspěšně absolvují závěrečnou zkoušku, mají přednost při výběru kandidátů na pozice v YFE.

kurz-ucitel-jogy-550h

Kurz pro Učitele jógy je realizován pod vedením doyena jógy, prof. Dr. Predrag K. Nikiče, mezinárodního mistra v józe a vítěze vyznamenání Padma Shri, ocenění ktere dostal od prezidenta Indie, a jeho spolupracovníků. Po absolvování školení účastníci získají mezinárodně uznávaný diplom Učitele jógy 550 hodin.

Program zahrnuje teoretickou a praktickou výuku, energetickou podporu, konsultace a asistencí Mistru v aktivitách. Přístup je individuální – přizpůsobený Vám osobně. Naučíte se lekce s energetickou podporou Mistra, který lekce přizpůsobí aktuálním potřebám Vašeho rozvoje.

Celkový program pro Učitele jógy probíhá po dobu 5 měsíců.

Úspěšně absolvování školení umožňuje integraci klíčových znalostí, které mohou dát vašemu životu smysl a účel.

Více informací a registrace telefonicky +420 608 212 949 nebo prostřednictvím
e-mailu: yoga.yfe@gmail.com
Přihlášky se přijímají do naplnění kurzu.

Na všechno existuje správný okamžik, a pro vybrané je každý okamžik správný.
Ať je v nás láska a soulad s naším okolím

This post is also available in: Czech